2015

 
23.11.2015
Ahojte, blíži sa nám koniec roka a tak chcem pripomenúť členom klubu, že do konca roka 2015 majú povinnosť zaplatiť členské do klubu na rok 2016. Ak si túto povinnosť nesplnia, musia vyplniť novú prihlášku a zaplatiť zápisné 5€ + 10€ členské. Platbu, prosím, vykonávajte prevodom na účet. Nezabudnite do správy pre prijímateľa uviesť členské + svoje meno a priezvisko :) 
 
09.09.2015
POZOR - Členská schôdza dňa 26.9.2015 o 17:00 hod. v Požiarnej zbrojnici Jaklovce. Účasť POVINNÁ pre všetkých členov!!! Dôvod: voľby nového výboru.
                                                             07.09.2015
Deň sa s nocou míňa, preteky nasledujú preteky a tak ani nie je veľa času na dopĺňanie informácii, no Severania nezaháľajú a všade robia dobré meno svojmu klubu. Z mnohých pretekov si odniesli medajle či poháre a z nedávnych Majstrovstiev SR v agility  aj titul 2. Vicemajstra  družstiev SR 2015 a to Natália a J.T. s družstvom "Svetlušky". Všetky ostatné výsledky nájdete v sekcii Agility - výsledky
 
10.07.2015
Pretekov a seminárov hŕba a tak nestíhame včas dopĺňať infošky, chvíľočka sa ale predsa našla a tak sme doplnili výsledky z uplynulých pretekov v sekcii Agility - výsledky a Klubové akcie - výsledky. 
Nesmieme zabudnúť ani na Severanky juniorky Silviu a Mišku, ktor nás v tíchto dňoch reprezentujú v Čechách na European Open Juniorov v agility a držíme im mocno prsty.
 
28.5.2015
Po dlhšom čase opäť aktualizácia stránky. Keďže sezóna agility je už v plnom prúde, ani Severania nezaháľajú a o sto šesť sa vrhli na preteky, odkiaľ neodchádzali naprázdno. Obrovskú radosť nám robí hlavne omladina, ktorá sa predstavila po prvý krát na oficiálnych pretekoch a ak sa pozriete na výsledky, tak uvidíte, že odštartovali celkom sľubnú agi kariéru :) Viac už vo výsledkoch Agility
 
03.03.2015
Doplnené výsledky v sekcii Agility z februárových pretekov v maďarskom Tordasi, odkiaľ si severanky opäť odnášali krásne ceny a Slávka s Annie v celkovom súčte 4 pretekov vrámci Zimného pohára krásne 1.miesto
Neoficiálne preteky agility v Mošovciach - všetky potrebné informácie, prihlášku, zoznam prihlásených nájdete v sekcii Klubové akcie.
 
29. 01. 2015 
 
V sekcii Klubove akcie, pridáne prihlášky, propozície na preteky. 
 
Info pre člveno : 
 
!! Dňa 30.1.2015 o 17:00 sa bude konať výročná členská schôdza, na ktorú dúfam dôjdete v čo najhojnejšom počte.
Uskutoční sa v Požiarnej Zbrojnici JAKLOVCE !!!!!

 
 
11.01.2015
Včera Severanky zašli opäť do Maďarska v poradí na tretie kolo TordasZoo agility pohára a opäť sa brali priečky najvyššie. Tentokrát sa na bedňu postavili Sisi s Ennie a odniesli si prvé a tretie miesto.  ( Výsledky v sekcii agility  )